INVEGO OÜ Kohtu 10-15, 10130 Tallinn, Estonia info@invego.ee

> www.vanapeetri.ee

Tipparhitektuuriga elurajooni arendus Ülemiste järve ääres Peetri külas. Kesklinnast lühikese autosõidu kaugusel 5 ha suurusele alale on planeeritud ridaelamud ja korterelamud 132 perele. Esimesed kodud valmivad 2018. aasta suveks.

Müügis

> www.trummi25.ee

2018. a suveks valmib Nõmmel, Trummi tänaval arhitekt Janno Põldme projekteeritud uus kolmekorruseline luksuslik hoone. Unikaalses asukohas, Glehni pargi serval, paiknev maja on ümbritsetud kõrghaljastuse ja rohelusega ning otseses mõttes piirneb suusarajaga. Hoone teisele ja kolmandale korrusele tulevad 1-4 toalised lummavate vaadetega ning avarate terrassidega külaliskorterid, hoone esimesele korrusele äripinnad.

Müügis

> www.novamaja.ee

Uue elu- ja ärihoone arendus Kalamajas, vanalinna piiril. Kahest hoonest koosneva terviklahenduse autoriks on arhitekt Martin Aunin. Enamus kortereid saavad rõdud ja kaunid Toompea või merevaated. Korterelamud on valmis

Müügis

> www.pahklikodu.ee

Tabasalus asuv kolmest ridaelamust koosnev elurajooni arendus. Looduskaunis asukohas Tabasalu keskuses asuvasse uude elukeskkonda on planeeritud 24 innovaatilist ja kvaliteetset kodu. Kaks maja valmis. Uus maja müügis.

Müügis uued kodud Tabasalus

> www.tiskremaja.ee

Uus A-klassi ärihoone arendus Tiskres Rannamõisa tee ääres. Eesti tipparhitekt Martin Aunini poolt projekteeritud kvaliteetne ärihoone annab piirkonna inimestele võimaluse loobuda ummikutest ning rentida endale kontor kodu lähedale. Hoone on valmis.

Büroohoone valmis ja avatud

Kõrghaljastusega eksklusiivsed kinnistud uues elamurajoonis Pringi külas Viimsis. Looduslikult kaunis mereäärses männimetsas on rajatud privaatsed kõrghaljastusega krundid ning ehitatud välja teed ja taristud. Müüa krunt või „võtmed kätte“ maja vastavalt kliendi soovile.

Müüa viimased krundid:
Laaneotsa tee 22, Laaneotsa tee 24Vardi tee 29

Kinnistud müügis

> www.ringtee.ee

Tööstuspark Tallinna RINGTEE ääres Rae vallas. Arendus on osa Rebasepõllu tööstuspargist, kus asub ka uus Maxima Eesti logistikakeskus. Tööstuspark asub logistiliselt väga heas asukohas, kust on ühendus kõikide suuremate teedega. 38 ha suurune ala koosneb 6 kinnistust, kuhu on võimalik ehitada 16 hoonet. Teed, trassid ja tehnorajatised on valmis. Müüa kinnistu või „võtmed kätte“ hoone vastavalt kliendi soovile.

Valmimisel, kinnistud müügis

Uus müügisalong-kontor-ladu komplekslahendust pakkuv stockoffice´i arendus Tiskres. Rannamõisa tee ääres asuv hoone on hästi nähtav ning ligipääsetav. Rentida välja erinevad pinnad suuruses 150-350 m².

Projekteerimisel

> www.pronksi3.ee

Elu- ja ärihoone Tallinna kesklinna südames Pronksi tänaval. 1938. aastal ehitatud hoone renoveeritakse täielikult 2015. aasta lõpuks. Renoveerimise eesmärk on vanale halvas seisukorras olnud majale uue kvaliteetse arhitektuuri ning elukeskkonna koosluse läbi uue elu andmine. Maja siselahendustes rõhutatakse eestiaegseid väärtusi ja kestvaid läbimõeldud lahendusi.

Projekt valmis, müüdud

> www.luccakodu.ee

Mereäärne Lucca Kodu elurajoon Tiskres. Tunnustatud arhitektide Martin Aunini ja Pia Tasa projekteeritud terviklik elukeskkond koosneb kaheksast kvaliteetsest A-energiaklassi eramajast, mille märksõnad on energiasäästlik, kaasaaegne ja ajatu.

Projekt valmis, müüdud

Elurajooni arendus Saue vallas Alliku külas. Linna vahetus läheduses Veskimöldre kõrval asuv elurajoon hõlmab endas 4ha suurust maa-ala 12 eramu, 3 paarismaja ja 5 ridaelamuga. Arendus on müügis kas tervikuna või kruntidena.

Müüdud

Elurajooni arendus Ülemiste järve taga armastatud Järvekülas Rae vallas. 1,2 ha suurusele alale luuakse 6 ridaelamust koosnev elukeskkond 22 uue koduga. Projekt on taristute projekteerimise faasis.

Müüdud

INVEGO OÜ Kohtu 10-15, 10130 Tallinn, Estonia info@invego.ee, +372 50 11 157